top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

Tähelepanu loob!

Mõnda aega tagasi sai alguse uus teenus/programm, mis sündis spontaanselt ja vajadusest läheneda inimesele uutmoodi. Tänaseks olen enda tähelepanus hoidnud igapäevaselt mitmeid armsaid inimesi, kellega koostöös oleme sukeldunud sisemaailma avarustesse uutsel moel.

Igapäevane jagamine, sisekaemused, vaatlused, väljakirjutamine, mõtisklimine, taipamised, avastused, peegeldused, protsessid - see kõik on tähelepanu hoidmine endal. Endast teadlik inimene hoomab terviklikult ennast ja enda ümbritsevat, ta juhib ja valitseb kogu oma elu ja seda ma aitan luua.


Katy'ga oli meile koostöö ja püsiühendus 30 päeva ning siin on tema kokkuvõte ja tagasiside programmile.


Miks ma valisin selles programmis osaleda?

Otsustasin videoteraapia programmis osaleda kuna tundsin end olevat eksinud ja endast väga kaugel. Võiksin öelda, et olin isegi võõraks muutunud enda jaoks. Minu sees oli palju negatiivseid emotsioone, millele ma ei osanud seletust anda ja tundsin end pidevalt segaduses olevat. Mu sisekõne iseendaga oli alati pigem negatiivne ja kannatasin madala enesehinnangu käes. Samuti tundsin pidevat energiapuudust ja motivatsioonipuudust. Minu elus olid segased lähisuhted ja kuigi sain aru, et need peegeldavad mu enda sisemist seisundit ja me ei ole osanud neid samu pidevalt korduvaid mustreid muuta.


Mida see programm on mulle andnud?

Kuigi olen mitmeid aastaid tegelenud eneseanalüüsiga ja läbinud ka erinevaid teraapiaid, siis sel korral sain iseendaga kontakti palju sügavamal tasandil. Tundsin, et õppisin isennast kõrvalt vaatama ning oma emotsioone märkama ja juhtima viisil, mida varem polnud osanud. Olen tänulik, et Aveli suunas mind väga oskuslikult nii, et suutsin näha sageli just ebamugavatel hetkedel erinevaid olukordi, kas vajadusel teise nurga alt või minna enda sees veel sügavamale. Sealjuures oli asja juures kõige mõjusam see, et jõudsin lahenduste ja taipamisteni ise. Lisaks sujus koostöö Avega lihtsalt suurepäraselt ja tundsin ennast emotsionaalselt avades väga turvaliselt.


Kuidas see programm on mõjunud?

Tunnen peale programmi läbimist palju suuremat kontakti iseenda ja oma tunnetega. Sain programmi läbidest päriselt aru, kui oluline on suhe iseendaga ja kui palju see mu elu ja suhteid mõjutab. Näen iseennast ja oma elu palju selgemalt.


Mis muutusi on see endaga kaasa toonud?

Tunnen, et olen suutnud võtta vastutuse iseenda tunnete, mõtete ja elu eest. Ja see on andnud nii palju energiat ja motivatsiooni tegutseda, kuid samal ajal nautida ka oma elu praegu. Olles iseendaga päriselt kohtunud ja õppinud ennast rohkem aktsepteerima sellisena nagu olen, suhtun endasse palju suurema armastusega.


Kuidas hindan ennast enne programmi ja pärast selle läbimist? Mis on muutunud?

Olin enne programmi segaduses, endale võõras ja tundsin pidevat energia -ja motivatsioonipuudust. Lisaks saboteerisin end oma mõtetega pidevalt.

Peale programmi läbimist tunnen palju suuremat kontakti iseendaga. Minu sisekõne on muutunud enda suhtes armastavaks ning tunnen palju suuremat oskust enda mõtteid ja tundeid märgata ja juhtida. Lisaks on armastus iseendas vastu kasvatanud oskust ja julgust keskenduda nendele tegevustele ning suhetele oma elus, mis mõjuvad mulle hästi. Tunnen endas palju rohkem energiat ja soovi tegutseda ning luua iseenda elu.


-Katy
190 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page