top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

MOTIVATSIOON


Täna hommikul vaatasin poolteist tundi aknast välja ja tõdesin, et ma ei viitsi mitte midagi teha. Laiskus on peal. Usun, et selliseid päevi on kõigil kuhjaga.

Kui ma siis sellele mõttele ärkasin ehk teadvustasin seda, siis tundsin, et ega ma end sellepärast hästi ka ei tunne, et ma midagi ei viitsi teha. Teha oleks ju küll, aga mitte miski ei pane mind liikuma.

Järgnes mõtisklus, et kas mul pole siis motivatsiooni?


Ma mediteerin ja teen enesehäälestusi suht igapäevaselt ja siis mõtlesingi, et vaatan ja googeldan end, et mis värk siis mul selle motivatsiooniga on. Miks ma olen viitsimatuses ja laiskuses, mis mind isegi mitte kuidagi ei rahulda.


Mis ma siis teada sain sellel meditatsioonil ennast kanaldades?


Esmalt tuli selge teadmine, et motivatsiooniks on vaja isiklikku jõudu ja kuna ma oskan end energeetiliselt täita, siis taastasin oma jõu, mis on justkui platvormiks, vundamendiks motivatsioonile.


Kui ma siis küsisin edasi, et miks mul motivatsiooni puudus ikkagi on, tuli esile hülgamine.

Motivatsiooni võivad pärssida meie mineviku mõjutused, mis ei lase meil täistuledes tegutseda. Kus on siis need kohad, kus ma iseennast hülgan? Muidugi...ma olen ju õppinud teiste järgi end hülgama. Kui mu lapsepõlves või minevikus keegi mind justkui ei valinud (ükskõik mil moel), siis olen võtnud selle endale üle ja ma ei vali ka ennast. Ma pole teistele oluline, siis ma pole endale ka. Minu teema peegeldus motivatsioonini välja. Mul pole alati motivatsiooni enda heaks ka midagi teha (kui siis õrnalt ja vähe) ja mul pole motivatsiooni end armastada. Muidugi on see kokku ka enesehinnangu teema, mille sisse kuulub enesearmastus, eneseusaldus, eneseaustus, eneseväärtus ja enesekindlus. Juured on seal.

*Kui medagi huvitab, siis FB on grupp "Enesehinnangu tervendamise praktikad".

Seal ma vahest jagan oma videosid, praktilisi harjutuis ja mõtteid...

https://www.facebook.com/groups/610725569658883


Ehk siis jällegi, oluline on pidada ennast enda jaoks oluliseks ja tähtsaks. Me ise oleme enda pidurid ja isiklik enesehinnang endast peegeldub omakorda ka motivatsioonitusse.

Terve oleks püsivalt tunda enda olemises teadmist, et mul on motivatsiooni enda heaks midagi teh ja seda ennast armastavalt ja hoidvalt.


Edasi tuli info, et motivatsioonil on kaaslane ja selleks on inspiratsioon. Need kaks käivad koos ja elustavad teineteist. Inspiratsiooni ja motivatsiooni paneb liikuma Sinu isiklik JÕUD, see on ka selles pundis!


Mida ma siis täna pärast seda energiatöö praktikat ära tegin?

Mul oli motivatsiooni ja inspiratsiooni salvestada meditatsiooni, sellest samast teemast - motivatsiooni aktiveerimisest. Kui Sa soovid seda praktikat teha, siis vaja läheb vaid Sinu keskendumisvõimet, tähelepanu ja tahet. Siit alt leiad selle salvestuse ka.


Siis ma koristasin enda riidekappi :) Panin oma asju korda ja sättisin kõik omale kohale.

Ma koristasin ning siis läksin metsa jalutama, 6,5km.

Koju tagasi tulles hakkasin aknaid pesema. See ettevõtmine tõi endaga kaasa ka kardinate pesu ja vahetuse.

Siinkohal märgin ära, et ma olen ka 7-dat päeva paastul, ma ei söö.

Tunnen, et tänane spontaanne meditatsioon, kus ma uudistasin oma motivatsiooni ning ma sain sellele teemale oma tähelepanu suunata, elustas mind terveks päevaks, sest praegu ma kirjutan veel seda postitust ja midagi asjalikku tahaks veel teha...monteerin meditatsiooni ja panen selle postituse ülesse :)


Milliseid mõtteid tekitas minu jagamine?
188 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page