top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

Mitte keegi pole selline nagu SINA

Sinu suurim eripäras on Sinu Olemus, Sinu energia.

Sa omad ja kannad endas unikaalseid energiaid (ainult endale omaseid), oma erakordse kehaga selles kehastuses, selles füüsilises reaalsuses. Me võime olla justkui sarnased, aga me oleme kõik nii erinevad, originaalsed, kandes enda Tõelist Olemust endas, mida ei saa mitte kellelegi üle kopeerida. Külgetõmme kellegagi saab alguse energiast. Kas mind köidab teise inimese energia, kellegi Olemus või see ei helise minuga? Me suhtleme energeetiliselt. Kui Sa tunned kellegi suunas külgetõmmet, siis järelikult Sulle meeldib ja sobib selle inimese energia. Me ei suhtle vaid sõnadega, me suhtleme palju enam energiate tasandil ehk siis meie energiad suhtlevad omavahel, vahetades informatsiooni.

Kui Sulle meeldib kellegi Olemus, siis ta sobib Sinuga, Sinu energiatega.

Mitte keegi ei ole sellina nagu Sina. Sul on oma hääl, oma lõhn, oma maitse... Mitte keegi ei tea, ei räägi, ei mõtle, ei tunne, ei suhtle nii nagu Sina...jne.

#meeldetuletus18 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page