top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

MEELDETULETAJA


Tänapäeval on kirjutatud palju raamatuid sarnastel teemadel. Paljud vaimsed ja spirituaalsed õpetajad räägivad ühest ja samast asjast, kuid erinevalt, omaenda sõnadega, oma kogemuste ja tõekspidamistega, kandes endas unikaalset energiat ja teadmiste pagasit, millega siis puudutada teise Olemust, et talle meelde tuletada teda ennast, et teada aktiveerida, äratada endale. Paljud õpetavad samu praktikaid, kuid ometi on need kogemused kõigile erinevad. Paljud meist on väärtusliku informatsiooni kandjateks, rääkides ja kirjutades sarnastest asjadest. Seda kõike on vaja, sest inimesed on oma teadlikkuse ja arenguga eri kohtades ja kellegi väljaöeldu paneb just temas midagi olulist helisema, et avalduks teadlikkuse tõus, äratundmine ja ärkamine iseendale. Selle eesmärk on olla meeldetuletaja. Aidates aktiveerida ja äratada Sinu Tõeline Olemus Sinu endale. Olla abiks sõlmes pusade lahti harutamisel, et saaksid olla enda terviklikkuses, oma väes ja iseendas.

Enda Tõelises Olemises sünnib kõik endasarnaselt, enda originaalsusest lähtuvalt. Olen ise palju meeldetuletuste osaliseks saanud. Olen kasvanud endasarnasemaks ning see on olnud tohutult põnev eneseavastamine, mis jätkub alati kõiges ja kõikjal. Kõige põnevam inimene oled Sa enda jaoks ise. Meil on palju, mida endas põnevusega avastada. Olen avatud meeldetuletustele, mis kirgastavad ja loovad.

Aveli7 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page