top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

Kuidas ennast kasutada?

Updated: Nov 5, 2022

Enese kasutamine küsib meilt teadlikkust, enese juhtimist, liikumist ja teadvustatud tegutsemist. Hiljuti viisin läbi zoom’is sündmuse, kus paljud osalejad küsisid. Kuidas aktiveerida oma potentsiaal ja siis julgelt seda kasutada ja maailmale jagada? Kuidas aktiveerida oma potentsaal? Kuidas jõuda oma täispotentsiaali? Kuidas (julgeda)rakendada oma potentsiaali? Kuidas ära tunda ja rakendada oma võimeid ja potentsiaali?

Vastus on kõigile sama.

Kui Sa ennast kasutad, siis KASUTAD Sa julgelt oma andeid, oskuseid, eripära, liigud soovitud suunas, katsetad, proovid, testid, võtad aega, uurid, mediteerid, loed, liigud, jagad, otsid, kirjutad, oled julge, eristud, lood vms ning selliselt kutsud esile ja aktiveerid oma potentsiaali. Õpid ja arened kõige pareminei tegutsedes.

Meil tuleb ennast kasutada selleks, et endas muutusi luua, ennast avardada, tõsta teadlikkust ning avastada oma võimed ja potentsiaal. Näiteks, kui Sa hakkad tasapisi oma võimeid kasutama, katsetama, siis selle tegemise käigus Sa aktiveerid neid ja võimendad oma andeid.

See on enese kasutamine, teadlik juhtimine, tegutsemine ning kõik see kannab ja viib Sind enda potentsiaalini.

Enese kasutamine aktiveerib Sind. Potentsiaal saab avalduda ainult siis, kui Sa ennast kasutada.


Aveli

https://www.facebook.com/olemises.ee/ https://www.instagram.com/olemises/Pildistas @johannaheinphotography32 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page