top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

Kogemustest!

Elusolemine oma täiuslikkuses kingib meile erinevaid olemise viise ning kogemusi.

Mida elusam olla, seda kiiremini vahelduvad ka kogemused, inimesed, enesetunnetus, sest elu pakub alati seda, milleks ollakse valmis. Minu elus pole paigalseisu või ühetoonilist olemist olnud pea, et 2 aastat. Tagasi mõeldes ja tunnetades olen ma selle aja jooksul läbi elanud justkui kaheksa erinevat tsüklit, kogemuslikku olemist. Üheksas on hetkel aktiivne.

See on olnud minu puhul väga äratuntav, kui üks kogemus lõppeb ja algab uus.

Kõik need erinevad olemised, nende inimestega, kohtadega on olnud ääretult oluliseks ettevalmistuseks uuteks kogemuseks. Kõikides nendes olemistes on olnud ka igasuguseid toone.

Peab tunnistame, et selline tempo, mida olen kogenud on olnud omajagu kurnav, aga ilmselt olen ma selleks kõigeks valmis. Olen tajunud, kuidas elu oma suuruses sekkub, et asetuks kõik omale kohale, nii nagu parasjagu on vaja.

Näiteks 5 päeva tagasi kukkus mu telefon kivipõrandale. Telefon jäi füüsiliselt terveks, aga täielik black out / teadvusekaotus. Viisin parandusse ning pole seda siiani kätte saanud.

See on suur sümbol, mis räägib minuga valjult ning olen alandlikult tänulik „elu sekkumise“ eest. Kõik on täiuslik, muidu ma ei näeks seda, mida ma näen ja tean täna.

Olen tänutundes kõige eest, mis mu elus olnud ja on.27 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page