top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

KOGEMUSLUGU

Minu kallis Aveli!


Mõtisklen, kui pikk teekond meil koos seljataga on. Momentaalselt tundsin Sinu olemusest ja energiast ära, et Sina oled minu inimene. Tajusin, et Sinus on tohutu võimekus, armastus ja kogu Universumi teadmised, et mind juhendada, viia uutesse kõrgustesse ning avardada kogu minu pilti iseendast ning ümbritsevast maailmast.


Tundsin end taas justkui koolilapsena, kes pani eeskujulikult kirja kõik tarkuseterakesed, mida õpetaja rääkis ja millest tundsin ära ka enda tõe. Poolteist A4 kaustikut mõtisklusi ning kaks harilikku pliiatsit hiljem olen hoopis teine Anneli kui see, kes tuli veebruaris Sinu juurde videoteraapiasse.


Külg-külje kõrval oleme mitmete kuude vältel pea igapäevaselt toonud esile päris mind. Olin justkui mattunud mingite kihtide ja vanade uskumuste alla, mis moonutasid mu pilti kõigest, ise seda totaalselt hoomamata.

Ma ei pöördunud Sinu poole mingi tohutu murega. Arvasin, et minuga on kõik suhteliselt hästi. Minus oli lihtsalt suur uudishimu ja huvi areneda.

Meil ei olnud mingit päevakava ega plaani - kõik arutletud teemad andsid endast märku alles siis, kui aeg oli selleks küps. Kõik, mis oli oluline, ujus pinnale punnitamata ja sundimatult.


Üks olulisemaid muutusi on kahtlemata oma naisenergia avastamine ja elluäratamine.

Minus on terve elu domineerinud meesenergia ning soovisin luua rohkem tasakaalu ning taastutvuda oma naiselikkusega.

Mäletan selgelt seda aprillikuu päeva, kuidas Sinu jagamine avas minus tohutu taipamise - MA OLEN KA NAINE!!! Mõistsin, et olen oma sisemisele Naisele visanud ainult raasukesi - ta ei ole saanud pea kunagi tõeliselt õitseda ega särada.


Väiksena ei keerutanud ma peegli ees ema kingades ega "kaunistanud" end tema meigiasjadega. See periood jäi mul vahele, kuna mul oli palju tähtsamat teha - näiteks õues naabripoisiga sõda mängida. Nüüd, 33-aastasena, keerutan end peegli ees oma imeliste kleidikestega nagu väike tüdrukutirts ja vaatan, kui ilus ma päriselt olen.

Minus oli uskumus, et ilusaid riideid kantakse vaid erilistel juhtudel ja kauneim serviis tuuakse välja siis, kui kuninganna külla tuleb. Täna aga lähen poodi piima järele oma kõige ilusamas kleidis, sest iga päev ONGI eriline ja tähelepanuväärne sündmus!


Olen õrnem, pehmem, empaatilisem, intuitiivsem, haavatavam, avatum ja vastuvõtlikum.

Ma ei ole kunagi käinud riides nii naiselikult kui praegu. Ma ei ole eales pööranud rõhku oma välimusele nii, nagu täna. Nüüd oskan sundimatult lugu pidada ilutoodetest ja igasugustest viguritest ning kulinatest, mis mitte kunagi varem huvi ei tekitanud. Ma ei tee seda kellegi teise, vaid iseenda pärast.


Ükskord ammu ütlesid mulle sellise kauni mõttetera: "Kõigest saab ennast läbi armastada."

Üks minu suuremaid õppimise kohti on kindlasti olnud iseendast läbi armastamine.

Sina õpetasid unustama igasuguseid "tarkuseid", mille olin lapsepõlvest kaasa haaranud või ühiskonna mõjutustel enda tõeks teinud. Kirjutasin ümber oma vanad uskumused ja asendasin uutega.


Ma väärin ja olen väärt.

Ma olen oluline.

Ma olen armastusväärne.

Ma usun endasse.

Ma usaldan ennast.

Ma saan kõigega hakkama.

Minus on kõik olemas.

Ma olen ebatäiuslikult täiuslik.

Ma ei lepi vähemaga.

Ma aktsepteerin kõiki oma spektreid.

Ma tunnen ja mõistan ennast.

Ma olen enda jaoks olemas.

Ma ei ole kunagi üksi, olen iseendaga.

Ma olen ärkvel ja teadlik.

Ma näen ja kuulan ennast.

Ma olen püha.

Ma võtan armastuse vastu.

Ma olen armastus.

Ma armastan ennast.


Õpetasid mulle, kui oluline on kogu aeg endas olla ning kuidas hoida sisemist rahu ning tasakaalu.

Kui kohtusime, oli minus palju rahulolematust, eelkõige muidugi iseenda pärast. Haiget tegevate sõnade ja nähvamistega saavad alati pihta kõige lähedasemad, keda kasutatakse emotsioonide prügikastina. Nüüd tunnen, et valitsen ennast oluliselt paremini ja oskan olla vaatleja rollis. Ma ei lähe enam nii kergesti endast välja.


Endast väljas olemine aga tähendab tasakaalutut laperdamist, mõtted ja tunded on pilla-palla ripakil, terviklikkus puudub ning energiad on laiali. Kontrolli omavad kaos ning kogu mõistust ja keha halvav häire. Sellisel juhul näeb inimene üldiselt ainult vigu, puudusi ja negatiivset ning kõik ajab närvi, kuna tema sees on torm.


Endas olemine tähendab täielikku rahutunnet. Mitte kuskilt ei pigista, ei karju ega hõõru. Häiret ei ole. Kõik minu osad ning energiad on minu juures ja minu sees. Kõik, mis minus on, hoiab kokku ning on üks. Olen terviklik ja tasakaalus.

Ma ei samastu ega lase end kõigutada mitte ühestki tormist, mis üritab mind kõigest väest kummuli keerata. Mina olen juht ja vastutan!


Oluline on kõiki oma tundeid, hirmusid, mälestusi ja haavasid aktsepteerida ning tunnistada, ka teiste omasid.

Armas Aveli, tegid mulle selgeks, et lahti laskmiseks tuleb esmalt see olukord täielikult vastu võtta - tervitada lahkelt mingit tunnet või situatsiooni. See on punkt, millest saab alguse tervenemine ja vabanemine.


Elu jääb aegade lõpuni viskama meie teele väga kirevaid juhtumeid ning sündmusi, mille üle inimesel puudub igasugune kontroll. Kontrollida saan ainult iseennast ja seda, kuidas teatud olukorrale reageerin. Võib ette tulla, et parim reageering on üldse mitte reageerida. Saan ise valida, mida öelda või kuidas käituda. Alati! Seda musklit tuleb aga treenida.


Oleme Sinuga teinud väga palju "trenni" paljude erinevate teemadega. Kõige olulisem on olnud tohutu töö iseendaga, endasse vaatamine ja kihtide koorimine, oma varjude ja konaruste tunnistamine ning haavade tervendamine.

Ääretult oluline on, et mul oli huvi! Huvi endas midagi muuta ja arendada. Fundamentaalse tähtsusega faktorid on ka suhtumine ja häälestus, mis said tervenduse kõigis vaadeldud teemades.

Oluliselt muutus näiteks minu suhtumine meestesse.


Olen pikki aastaid olnud vallaline ning koos võlusime mu ellu ka partnerit. Täiesti ootamatult ning koputamata ongi minu maailma ilmunud üks ilus hing, kes teeb mind väga õnnelikuks. Mul ei olnud aimugi, et mehed võivad olla ka nii õrnad, tundelised ja haavatavad, kuna ma ei ole seda kunagi tõeliselt ja intiimselt kogenud. Näen ja tunnen, et võin mehi jälle usaldada.


Armas Aveli, koostöö Sinuga on olnud kirjeldamatult maagiline ja unustamatu! Lõid turvalise ning armastust täis ruumi, kus julgesin kõik kaitsed maha võtta ja end tõeliselt avada ning olla haavatav, ka iseendale.

Hellalt aitasid suunata minu pilku kõige olulisemale ja fookust ka hoida. Oled justkui inim-teleskoop, kes märkab ja toob luubi alla selle, mida ma ise ei suuda, ei taha ega oska näha.


Omajagu oli raskeid hetki, palju pisaraid, suuri taipamisi ja ehedat rõõmu. Armastasid mind meie mõlema eest, kui mul iseenda jaoks armastust eriti ei jagunud. Sinu tohutu toetus ja siiras hoolimine aitasid mind läbi kõigest. Panid mind tundma, et olen väga armastatud, hoitud ja oluline. Sinu mõtted ning jagamised avardasid suurel määral mu nägemust iseendast ja ümbritsevast maailmast. Mul ei ole ammu iseendaga niivõrd huvitav olnud ja ma ei ole eales mõelnud nii sügavaid mõtteid.


Aasta 2022 jääb mulle igaveseks meelde! Mul on tunne, et kuue kuuga olen saanud juurde aastate viisi tarkusi, teadmisi ja kogemusi. Meil on koos olnud imeline teekond ja ma ei oleks saanud valida paremat kaaslast kui Sina! Olen justkui taastutvunud iseendaga ja panid mind endasse jälle armuma.


Oled tohutult võimas ja väga eriline naine! Aitäh Sulle kõige eest! Oled minu ellu ja südamesse jätnud kustutamatu jälje ja ma armastan Sind! Alati!


Anneli51 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page