top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

Hinge Toetaja

Ma nimetan neid armsaid inimesi oma Hinge Toetajateks, kes on aidanud mul kasvada ja areneda, et minu Tõeline Olemus saaks mulle omaks ja nähtavaks.

Need vähesed inimesed mu elus, kelle poole olen abi saamiseks sirutunud, on kandnud endas väärtuslikku informatsiooni, mida mul on olnud vaja selleks, et ise kirgastuda.


Kõrge väärtusega informatsioon kannab endas justkui energia koodi, mille omaksvõtmine ja äratundmine avaldub enda täiuses.


Need vähesed inimesed on aidanud mul avaneda iseendale. Nad on juhtinud mu tähelepanu kohtadesse, mida ma üksinda poleks ehk avastanud. Nad on näidanud mulle mind ennast, olnud õpetajaks, suunajask, lohutajaks, aidanud mul vabaneda piirangutest ja inspireerinud ning innustanud mind kohtades, kus ise olen olnud arg.


Me kõik oleme kellelegi omamoodi Hinge Toetajaks, vaimne sõber, kes oskab just õigel ajal öelda, teha või küsida midagi olulist, millest tekib sügavam taipamine, teadlikkus, avardumine ja vibratsiooniline nihe, mille tulemusena muutub ja uueneb kogu Sinu olemus.


Tänu nendele võimekatele naistele, tervendajatele, selgeltnägijatele ja nende enda võimetele, olen ise saanud võimekamaks, teadlikumaks ja iseendamaks.

Nüüd on aeg kus ma tunnen, et mul tuleb enda kogemusi, teadmisi, võimeid ja oskuseid jagada suuremalt ja olla omakorda Hinge Toetajaks teistele, sest ma olen olnud endasse pühendunud, saanud palju oma toetajatelt ning ma kannan endas seda, millega puudutada teise inimese Hinge.

Maailmas on tohutult palju erinevaid vaimseid praktikaid, mis aitavad ennast avardada.

Mind köidab meditatsioon ning sellise energiatööga hakkasin teadlikumalt tegelema 2013a.


Minu esimeseks juhendajaks oli võimas terapeut ja selgeltnägija, kellega olen mitmete aastate jooksul (kuni tänaseni) läbi teinud erinevaid vaimseid praktikaid ja meditatsioone.

2017a. aprillist alates olen pühendunud olnud üliteadvuse praktikatele. Olen läbinud 9 kuud kestnud MethodRaie (Kristiina Raie) enesearengu kursuse ning Kristiina mentorina toetab ja suunab mind tänaseni. Võtan osa ka Algolemuse praktikatest, mille loojaks on Ilona Karula.

Olen läbinud ka Agnes Karlson'i perekonstellatsioonide koolituse, "Armastuse kord" ning sellest ajast peale olen konstellatsiooniga palju kordi kokku puutunud.


Olen juba aastaid aidanud ka teistel inimestel individuaalselt mediteerida selliselt, kus ma liigun nendega tunnetuslikult kaasa, aitan luua tunnet, uusi häälestusi ning muuta negatiivseid minevikusündmusi. Teen seda kõike tunnetuslikult, „kanalis“ olles.

Hiljuti kohtusin ka enda armsa mentoriga, kes julgustas mind sõnadega, et olen selles tugev ja see on minu eriline võimekus liikuda inimestega tunnetuslikult kaasa ning aidates neil kõike muuta ja ümber häälestada, loomisest rääkimata. Olen enda klientide puhul ka näinud ning saanud kinnitusi, et ma näen nende "pilte" ja selliselt, läbi enda aitan nendel energiaid liigutada ning uusi häälestusi ja seisundeid luua.


Tänaseks olen loonud ka enda tervendava uue ajastu meetodi, milleks on Enesekogemuslik Videoteraapai. Selle meetodi abil loon justkui silla, kus inimene, ennast vaadates ja nähes saab ennast ise tervendama. See protsess käivitub automaatselt ning


seda maagiat peab ise kogema, et näha, mida Sinu olemus Sulle, Sinust endast räägib, mida ta näitab jms.

Olen avatud aitama ja toetama, kui tunne kutsub kohtuma, siis aega saab broneerida helistades või kirjutades. aveli@aveli.ee / 5025371
#hingestatud

123 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page