top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

...et Sinus oleks enda jaoks ruumi


Kui ma olen sügavalt endas, mediteerin ning korrastan oma energiavälja, siis tahes tahtmata voolab ka uut infot minusse. Kui küsida, kust info tuleb, siis ikka minu kõige teadlikumalt, üliteadvusest.

Viimati kogesin lausa infolaviini, kirjutasin ja kirjutasin, sest kui sellest seisundist väljuda, ei ole miski enam nii selgelt meeles.

Üks nendest hõigetest mis minuni jõudis oligi see lihtne, kuid sügav mõte.

...et Sinus oleks enda jaoks ruumi.

Oleme emotsionaalselt seotud nii paljude aspektidega, meis valitseb tihti suur müra, segadus, ärevus ning iseenda jaoks ei olegi ruumi. Ruum on täidetud häires olemisega.

See ruum endas on see aeg, hetk, kui Sa oled kogu oma teadlikkusega ja tähelepanuga endas, enda jaoks olemas. Kuulad ennast ära, annad endale selle ruumi, selle vaikuse, selle tähelepanu.

Sellel hetkel ongi Sul enda jaoks ruum loodud, et ennast ära kuulata ja enda jaoks tõeliselt olemas olla.69 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page