top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

ENESEIGATSUS

Updated: Apr 5, 2021


Ma olen ennast igatsenud.

Olen kogenud seda, kui ennast pole endas.

Puudub terviklikkus, eneses kohalolu.

Eneseigatsuses on häirivat tunnet, justkui midagi oleks puudu, teistmoodi.

Eneseigatsuses on soov enama järele, sest millalgi minevikus tundsin ma end paremini, selgemini, kirkamalt, terviklikumalt jpms.

Kuhu see siis kaob?


Elu kihab erinevatest energiatest, muutustest, segajatest, kogemustest, inimestest, paikadest, mõjutustest, mõtetest, tunnetest...ja seda kõike on vahest liiga palju.

Tundliku inimesena vajan esmalt tehis keskkonnast välja tulemist. Loodust, õhku, kaugele vaatamist, merd, metsa, vett, vaikust...et tekiks tasapisi ruum end taas kuulda, tunda, omaks võtta.


Vahest on ebamugav eneseigatsus jäänud kestma ning siis kerin aega tagasi, et mida ma olen teinud, et ma paigast ära olen, endast justkui väljas?

Ma olen teinud tugevat energiatööd, mediteerinud ning selles valdkonnas olen ma üsna osav.

Oma mõttejõuga energiate liigutamine on toonud endaga kaasa füüsilist ebamugavust.

Kogu keha justkui seisab, pea valutab, nõrkus, haigestunud tunne jne.


See on seisund, kus uued laengud lõimuvad keha ja energiaga ning korraks tekib kaos. Ma kohanen uute energiatega, uue olemisega ning miski pole enam päris endine.

See ongi põhjustanud eneseigatsust, sest vana olemine oli mulle tuttav ja turvaline.

Kuid iga uuenemine on endaga kaasa toonud uusi kingitusi, uut teadlikkust, transformatsiooni, mis äratab veelgi rohkem ärkvele.

Ma tean, et ma ei saa endast kunagi lahku minna, olen alati endas ja endal olemas, kuid tajun ja tunnen endas toimuvaid muutusi, mis toovad endaga kaasa selliseid seisundeid,

olgu selleks enda loodud üliteadvuse praktikad või kosmilised mõjutused.


Igatahes on iga muutuse taga muutus ning meiega on alati kõik hästi ja me oleme tohutult hoitud, igal ajal, meie endi kõrgema teadlikkuse poolt.


Kas Sinul on sarnasied kogemusi või äratundmist?


* ENESEIGATSUS - II OSA - https://www.olemises.ee/post/eneseigatsus-ii-osa
158 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page