top of page
Search

Enese vältimine

"Me ei saa ennast juhuse hooleks jätta."

Selline kosmiline sõnum tuli väga tugevalt esile ning selles peegeldub korralekutsumist automaatsusest.


Öeldakse küll, et juhuseid pole olemas, kuid juhuse hooleks oma elu ja enda jätmine on hoopis teine lehekülg. Kui kusagilt ikka pigistab ja pitsitab õhu kinni ning mitte sellele tähelepanu pöörata, on see märk ükskõiksusest.

Miks me ei pea ennast oluliseks ning miks me väldime ennast?


Meie süsteemile pole mitte kuidagi kasulik, kui Sa oled isemõtlev, iseseisev, sõltumatu ning loov inimene. Sind ei saa siis ära kasutada, ega manipuleerida.

Me ei oska ennast oluliseks pidada, sest me pole sellele ehk kunagi niisugust tähelepanu pööranud, kui seda teeme praegusel ajal. Tähelepanu hoidmine endal loob terviklikuma ühenduse ning oskus ennast manageerida ja juhtida, kuulub meie võimete hulka.


Enese vältimine tuleb harjumusest endaga mitte tegeleda, sest see nõuab keskendumist, huvi ja tähelepanu hoidmist, ning selle välja arendamisega tulebki praegusel ajal tegeleda.


Tegelen igapäevaselt inimeste toetamise ja aktiveerimisega ning näen eriti selgelt ka videoteraapia programmis (mentorprogramm), kuidas tähelepanu hoidmine, õigete küsimuste esitamine, suunamine ja peegeledamine loob suurema avaruse ning aitab äratada enda uinuvat poolt. Olen olnud mitmete imede tunnistaja.


Siruta enda avatult välja, ole enda jaoks olemas ja otsi lahendusi.

101 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page