top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

Endasse vaatav Carine Jessica + VIDEO

Updated: May 10, 2021

Videoteraapias näeb ennast igaüks erinevalt ja esile tuleb just see, mida on vaja enda puhul näha ja märgata. Olla iseendale tunnistajaks.

Hiljuti koges Videoteraapia mõju ka armas lauljanna, Carine Jessica Kostla.


Tema Videoteraapia eesmärk oli vaadelda suhetesse ja tööellu.

Suhetes said palju asjad selgemaks ja läbipaistvamaks. Tema jaoks tulid nähtavale ka mitmed kitsaskohad. Kus ta iseennast reedab ja pisendab. Arutlesime ja rääkisime nendel teemadel tervendavalt.

Carinel tuli ülesse/meelde ka üks ammu ununenud lapsepõlve mälestus ning see mälestus oli kui võti tema tundelukku. Tuli selge sõnum, et tähelepanu vajab lapsepõlve Carine.

Jagasin praktikaid, kuidas enda sisemise lapsega lähedaseks saada ning tulevikus teeme ka ühe tervendava seansis sellel teemal.

Tööelu sai samuti selgema suuna. Kasutasime Videoteraapiat ka tuleviku loomiseks.


Kokkuvõtvalt. Ikka ja jälle, kõik algab Sinust. Sinu suhtumisest endasse. Sinu teadlikkusest enda suhtes, Sinu võimest ennast näha, kuulda, enda vajadusi rahuldada ning ennast armastada, väärtustada, usaldada ja seda kõike puhta südame tasandil.

132 views0 comments

Recent Posts

See All

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;) Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust

bottom of page