top of page
Search
  • Writer's pictureAveli

Ärevus, hirm, tardumus....

Mul on alati rõõm kuulda, kui inimeste elud pärast seanssi või nõustamist muutuvad, järelikult teen midagi õigesti ;)

Selle armsa naisega tegime 1 tunnise videokõne. Ta elab Soomes ning vajas toetust ja suunamist.


MURE! Tema elu sõltus tema kehvast füüsilisest tundest. Ärevus, kohati paanikatunne, süda paha, hirmud, tardumus elu suhtes ja selle tagajärgel suur ülemõtlemine ja pinge.

Leidsime koos algpõhjuse, peilisime välja kuni temas tekkis äratundmine. Tegime mõtteselguse praktika, mida ta ise saab edaspidi kodus teha ning andsin veel nõuandeid enda häälestamiseks ning tervendamiseks. 27. september oli meil videikõne ja tänased tulemused on siin.


Kui vajad abi ja toetsust, kus iganes viibid, siis online videokõne teenus on minu poolt olemas.


***


Tere Aveli. Ma tahaksin anda Sulle tagasisidet. Juba tahtsin varem kirjutada AGA ma olen vaata nüüd nii tegus, et aeg lippab veel kiiremini. Kuidas küll seda sõnadesse panna... Mu sees on rahu, mul ei keerle peas miljon mõtet, ma jaksan, ma tahan ja teengi kõike Hommikuti ja õhtuti mediteerin , unistan. Mu tunne on nii teistsugune ja see on Imeline. Esimesed päevad peale sinuga vestlemist ,oli paar korda Ikkagi selline kerge hirm teatud toimetuste puhul. Ehk siis ilmselt olin harjunud, et poes nagunii hakkab paha. AGA siis sõitsin poe parklasse... istusin hetke... Miski nagu segas mind väljumast ja siis ma ütlesin endale, et MINA otsustan et mina lähen nyyd naeratades poodi ja nii läkski. Ei olnud midagi häda mul. Teine suur ületus oli Laat. Ma ei käinud sellistes kohtadest ...laps tahtis nii minna ja ütlesin et lähme. Oli ka üllatunud, et kas sa emme tõesti tuled (vaesed lapsed...minu oleku pärast on neil palju nägematta jäänud). Ja läksime. Meeletu rahvas . Ja ma kõndisin naeratades ja lapsega jutustades . Nii mõnus. Ma olin nii uhke enda üle. Paar korda küll tuli mõttesse, et sa ju kartsid enne.

AGA Imeline Aveli. Ja kuidagi Su jutt oli nii selge ja sellest oli nii palju abi, mina tänan Sind südamest ja kiidan ennast.

15 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page