top of page

N, 25. mai

|

Lindistus

Online Videoteraapia

Tee endale ise videoteraapiat, millal Sulle sobib. Aveli loob ruumi ning esitab loova mõjuga aktiveerivaid küsimusi. Protsessis on oluline ennast filmida, et saaksid kogemusest maksimumi.

Online Videoteraapia

Aeg ja koht

25. mai 19:00 – 01. sept 19:00

Lindistus

Sündmuse sisu

Vaata teaserit - https://www.youtube.com/watch?v=tHhhBShNUBs

Online Videoteraapia „Intervjuu Sinuga“

Online videoteraapiat tuleb Sulle lähemale ning loob võimaluse ennast arendada, asukohast ja ajast sõltumatult, nii nagu Sulle on kõige mugavam.

Tegemist on meetodiga, mis loob terviklikuma, selgema ning suurema pildi iseendast.

Praeguse online videoteraapia intervjuu fookuseks on paigalseisust edasiliikumine ning enda aktiveerimine. 

Küsimused on sügavamõttelised ning  loova mõjuga.

Videoteraapias on olulisel kohal küsimustel, sest  küsimuste kaudu saad end vaadelda. Selles protsessis avastada uutmoodi infromatsiooni enda kohta. 

Kuidas online Videoteraapia käib? 

Sul on ehk võimalus kuulata ja vaadata seansi videot kas arvutist või telefonist. 

Samal ajal, kui algab online sessioon käivita seade, kus saad ennast ka kõrvalt filmida  (arvuti, telefon, fotokaamera). 

Parim võimalus ennast filmida ning kuulata seansi videot korraga on see, kui kasutad arvtis QuickTime Player'it (programm, kus saad end salvestada) ning saad ennast salvestda ja vaadata seansi videot samal ajal.

Miks on oluline ennast filmida?

Kui soovid sellest kogemusest saada maksimumi, siis kindlasti filmi ülesse enda vestluse osa, justkui vastates minu küsimustele. Pärast intervjuu osa, vaata ja kuula enda jagatud mõtteid. See on selle protsessi juures oluline osa. See võib tunduda vastumeelne ning ebamugav, kuid soovitan väga Sul ennast ära vaadata, kuulata, sest Sinu jaoks on selles salvestuses peidus väga palju olulist informatsiooni ning varjul olnud kohti, mille teadvustamine ning nähtavale tulemine annab meeletult olulise osa iseenda tervikust juurde.

Lisaväärtus!

Sul on võimalus ka oma video salvestust minuga jagada. Soovitan seda teha siis, kui tahad peegeldusi ja edasiliikumiseks uusi vaatenurki, mida mul kindlasti Sinuga jagada on. Teen Sulle videojagamise vastu. Oma video saad mulle saata näiteks wetransferiga (https://wetransfer.com).

Kui Sa valid selle lisateenuse saadan Sulle 24H jooksul videojagamise enda poolt vastu.

Jaga sündmust

bottom of page